Довжина одного плеча важеля 15 см, а другого - 35 см. До меншого плеча важеля прикріпили тіло масою

2,4 кг. Тіло якої маси необхідно прикріпити до більшого плеча, щоб важіль перебував у рівновазі ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Калыкбек Абдулкарим.

Відповідь: ≈1,03 кг

Пояснення:


Отвечает Тарасов Алексей.

Ответ:дано: d1=15см

do =45 см

m1= 2.4кг

m2 = ?

F1*d1 = F2*d2

m1 gd1= m2 gd2

m2=m1*d1\d2 =2,4 * 0,15\0,45=0,8 кг = 800г

Объяснение