7. Довжина одного плеча важеля 20 см, а другого – 50 см. До більшого плеча важеля прикріпили тіло

масою 2 кг. Тіло якої маси необхідно прикріпити до меншого плеча, щобважіль перебував у рівновазі? (2 бали)срочно пояснения пишите с дано​

Ответы на вопрос

Отвечает Мустафаев Марлен.

Ответ:

5 кг

Объяснение:

L1=20 см   L2=50 см   m2=2 кг   m1=?

===

Уравнение моментов сил:

m1*g*L1=m2*g*L2

m1=m2*L2/L1=2*50/20=5 кг

=========================