21. Знайдіть відношення початкових швидкостей двох тіл , які кинули під кутом α до горизонту з

поверхні Місяця, якщо відно-шення їх максимальних висот підняття = 4. 22. З якою лінійною швидкістю рухалось рівномірно тіло по колу радіусом 50 м, якщо за 10 хв воно здійснило 60 обертів?

Ответы на вопрос

Отвечает Богдан Богдан.

Ответ:

Объяснение:

Задача 21

H₂/H₁ = 4

gл = 1,6 м/с²

__________

V₀₂ / V₀₁ - ?

Высота:

H₂ = V₀₂²·sin² α / (2·gл)

H₁ = V₀₁²·sin² α / (2·gл)

H₂/Н₁ = (V₀₂/V₀₁)²

V₀₂/V₀₁ = √ (H₂/Н₁) = √ 4 = 2

Задача 22

Дано:

R = 50 м

t = 10 мин = 600 c

n = 60

_____________

V - ?

Период:

T = t / n = 600 / 60 = 10 с

Скорость:

V = 2·π·R / T = 2·3,14·50 / 10 ≈ 31 м/с