Малюк катається на каруселі яка робить 6 обертів за 1 хв. Обчисліть період обертання та лінійку

швидкість хлопчика якщо він сидить на відстані 3м від осі каруселі

Ответы на вопрос

Отвечает Шеремет Дима.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

n = 6

t = 1 мин = 60 c

R = 3 м

__________

T - ?

V - ?

1)

Период:

T = t / n = 60 / 6 = 10 с

2)

Циклическая частота:

ω = 2·π/ T

Линейная скорость:

V = ω·R = 2·π·R / T = 2·3,14·3 / 10 ≈ 1,9 м/с