1. Ішінде q = 15 нКл, 4, =-25 нКл және q = 1 нКл зарядтар орналасқан текшенің бүйір беті арқылы

өтетін кернеулік ағынын анықтаңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Пророк Оля.

Ответ:

Дельта q=15×10^(-6)-25×10^(-6)+1нКл=-9нКл

Фе=q/E×E0=-9нКл/1×8,85×10^(-12)=101,69Н×м^2/Кл

Объяснение: