Помогите срочно!!!!!! рух тіла масою 3 кг описується рівнянням x=25+10t+2t2. знайти зміну

імпульсу тіла за перші 6 с руху

Ответы на вопрос

Отвечает Сидоренко Даниил.

Ответ:

102 кг*м/с

Объяснение:

m=3 кг     t=6 c   p=?

===

Уравнение скорости

v(t)=vo+a*t=10+4*t

v=10+4*6=34 м/с

p=m*v=3*34=102 кг*м/с

===================================