ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НУЖНО!!!! Три резистори з опорами 4, 6 і 8 Ом з'єднали пара-лельно та

підключили до джерела струму. Резисто-ром якого опору можна замінити ці три резистори?Яка сила струму буде в кожному з резисторів, якщонапруга на полюсах джерела становить 2,4 В?​​​

Ответы на вопрос

Отвечает Нимгиров Темир.

Ответ:1) Можно замінити резисторами опором 8, 3 і 12 Ом, тому що як і в першому, так і в другому випадку сувмістний опір буде дорівнювати 0,54 Ом. R(з умови)= 1/R1 + 1/R2 + 1R3 R(з умови)= 1/4 + 1/6 + 1/8 = 13/24 = 0,54 Ом R(заміни)= 1/R1 + 1/R2 + 1R3 R(заміни)= 1/8 + 1/3 + 1/12 = 13/24 = 0,54 Ом 2)I1 = U/R1 I1 = 2,4/4 = 0,6 А I2 = U/R2 I2 = 2,4/6 = 0,4 А I3 = U/R3 I3 = 2,4/8 = 0,3 А

Объяснение: