Даю 15 балів!!! Допоможіть, будь ласка, з Дано) Три резистори з опорами 4, 6 і 8 Ом з‘єднали

паралельно та підключили до джерела струму. Резистором якого опору можна замінити ці три резистори? Яка сила струму буде в кожному з резисторів, якщо напруга на полюсах джерела становить 2,4 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Крахмальный Алексей.

1) Можно замінити резисторами опором 8, 3 і 12 Ом, тому що як і в першому, так і в другому випадку сувмістний опір буде дорівнювати 0,54 Ом.

R(з умови)= 1/R1 + 1/R2 + 1R3

R(з умови)= 1/4 + 1/6 + 1/8 = 13/24 = 0,54 Ом

R(заміни)= 1/R1 + 1/R2 + 1R3

R(заміни)= 1/8 + 1/3 + 1/12 = 13/24 = 0,54 Ом

2)I1 = U/R1

I1 = 2,4/4 = 0,6 А

I2 = U/R2

I2 = 2,4/6 = 0,4 А

I3 = U/R3

I3 = 2,4/8 = 0,3 А