під час світіння лампи розжарювання через неї проходить електричний заряд 26,7 Кл. Визнач роботу

яку виконує електричне поле під час проходження струму якщо вона ввімкнута в мережу 220В

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Вероника.

Ответ:

5874 Дж

Объяснение:

A=VIt ; I=p/t → A=Vp=220 B × 26.7 Кл = 5874 Дж