Під час світіння лампи розжарювання виконується робота 3,96 кДж.Визначте електричний заряд який

пройшов через лампу якщо вона ввімкнута в мережу 220в Даю 50 балів!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

18Кл(Кулон)

Объяснение:

Дано:

А= 3,96кДж=3960Дж

U=220В

q-?

________________________

U=A/q

q=A/U

q=3960/220=18Кл