Резистори опория яких 30 і 60 Ом з'єднані паралельно й підключені до батарейки. Напруга на першому

резисторі 3В. Яка напруга на другому резисторі?​

Ответы на вопрос

Отвечает Ускова Дарья.

Ответ:

I1=U1/R1=3/30=0,1(A)

I2=I1

U2=I2•R2=0,1•60=6(B)