Резистори, опори яких 30 і 60 Ом, з'єднані послідовно й підключені до батарейки.Напруга га першому

резисторі 3 В.Яка напруга на другому резисторі?

Ответы на вопрос

Отвечает Савина Яна.
I₁=U₁/R₁=3/30=0.1 (A)
I₂=I₁
U₂=I₂•R₂=0.1•60=6 (B)