Спортсмен, масою 60 кг біжить зі швидкістю 9 м/c і стрибає на візок, масою 150 кг, який

рухається  в тому самому напрямку, що і спортсмен зі швидкістю 2 м/c. В який бік і з якою  швидкістю покотиться візок із спортсменом. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Цыганова Алина.

Ответ:    1,14 м/с

Объяснение:

Запишемо закон збереження енергії

m1*V1-m2*V2=(m1+m2)*U

U - Швидкість візка з хлопчиком після взаємодії

U=(m1*V1-m2*V2)/(m1+m2)=1,14 м/с (рухатиметься буде візок з хлопчиком у бік руху хлопчика)