Знайдіть висоту рівня води у водонапірній вежі, якщо барометр біля її підніжжя показує тиск 220кПа​


Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Ответ:

Смотри на картинке:


Отвечает Марчук Настя.

p=220кПа=220000Па

q=1000кг/м³

g=const=9,8н/кг

h-?

p=qgh=>

h=p/qg

h=220000÷1000×10=22м