1. Визначте роботу електричного струму в резисторі з опором 50Ом за 10 с при силі струму 0,1 А.

Розв'яжіть задачу. (2 бали)Б. 50 Дж;В. 5 Дж;A.500 Дж;Г. 0,5 Дж​

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанова Диана.

Ответ:

Объяснение:

R = 50 Ом

t =  10 с

I =  0,1 А

A = ?

P = R*I^2

A = P*t =R*t*I^2 = 50*10*0.1^2 = 5 Дж