В однорідному магнітному полі з індукцією 80 мТл на прямолінійний провідник зі струмом 2 А діє сила

Ампера 40 мН Визначити довжину провідника якщо він розташований під кутом 30° до магнітних ліній​

Ответы на вопрос

Отвечает Данилин Егор.

Ответ:

0,5 м

Объяснение:

B=0.08 Тл     I=2 A     F=0.04 H    α=30°     L=?

===

F=I*B*L*sinα

L=F/(I*B*sinα)=0.04/(2*0.08*0.5)=0.5 м

================================