При охолодженні мідного паяльника масою 200г до 20° виділилося 30400 Дж енергії. До якої

температури був нагрітий паяльник?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитрук Аня.

Ответ: 400°C

Объяснение:

Дано:

m=200г=0,2кг

t2=20°C

Q=3400Дж

с=400Дж/кг°С

------------------

t1-?

Q=cmΔt

Δt=Q/(cm)=30400/(400*0,2)=380°С

t1=t2+Δt=20+380=400°C