❗❗ При охолодженні мідного паяльника масою 200г до 20° виділилося 30400 Дж енергії. До якої

температури був нагрітий паяльник?​ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Gareev Ilsur.

Ответ:

t1 = t2+ дельта t

Q= cm дельта t

дельта t = Q/ ( cm)

(30.4 *10^3 ) / 380*0.2 = 400

t1 = 400+20 = 420

вроде так)))но точно не уверен))надеюсь помог))удачи!