1. Золотий виріб масою 50 грам нагрівся до температури 30 градусів. Яка кількість теплоти отримана

виробом? 2. Яка кількість теплоти виділиться при охолодженні 5 літрів води від 100 до 0 градусів? 3. Чому дорівнює питома теплоємність скла, якщо скляна пластина масою 50г нагріваючись на 100 градусів, отримала 4кДЖ енергії? 4. На скільки градусів охолоне золотий браслет масою 10 г, якщо виділить 13Дж енергії?

Ответы на вопрос

Отвечает Доценко Анастасия.

Відповідь:

Пояснення:

1) Q = cmΔt

Q = 130*0.05*30= 195 Дж

2) Q = cmΔt

m = ρV

Q = cρVΔt

Q = 4200*1000*0.005*(100-0)=2100000 Дж = 2,1 МДж

3) Q = cmΔt

c = Q/mΔt

c = 4000/(0.05*100)=800 Дж/(кг*С)

4) Q=сmΔt

Δt = Q/сm

Δt = 13/(130*0.01) = 10 C