дві третини шляху мотоцикліст проїхав зі швидкістю 50 км/год . З якою швидкістю він проїде залишок

шляху , якщо середня швидкість руху становить 37,5 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Сергеева Аня.

Ответ:

1)37.5*3=112.5(км.)

2)50+50=100(км.)

3)112-100=12.5(км.)