100 балів!! Предмет розміщений на відстані 50 см від лінзи з фокусною відстанню 0, 1 м. Яке

збільшення лінзи? (відповідь лише число)

Ответы на вопрос

Отвечает Свешникова Елизавета.

Ответ:

4

Объяснение:

Дано:

d = 50 см

F = 0,1 м = 10 м

____________

Г - ?

По формуле тонкой линзы:

1 / F = 1 / d + 1 / f

1/f = 1 / F - 1 / d

f = d·F / (d - F)

f = 50·10 / (50 - 10) = 500 / 40 = 12,5 см

Увеличение линзы:

Г = d / f = 50 / 12,5 = 4