Автомобіль 200 км проїхав за 2,5 год потім ще 30 хвилин рухався зі швидкістю 54 км за год Знайти

середню швидкість помогите спасте пожайлуста даю 30 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Ирклиевська Алла.

Ответ:

75 2/3 км/год

Объяснение:

2,5 + 0,5 = 3 (год) час у дорозі

200 + 54/2 = 200 + 27 = 227 (км) пройдений шлях

227/3=75 2/3 (км/год) середня швидкість