Мотоцикліст за перші 130 секунд проїхав 6000 метрів, за наступні 120 секунд – 4000 метри. Яка

середня швидкість на всьому шляху? пожайлуста очень срочно​

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Арсений.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t₁ = 130 с

S₁ = 6000 м

t₂ = 120 с

S₂ = 4000 м

___________

Vcp - ?

Vcp = (S₁ + S₂) / (t₁ + t₂)

Vcp = (6000 + 4000) / (130 + 120) =10 000 / 250 = 40 м/с