Мотоцикліст за перші 130 секунд проїхав 6 кілометрів,за наступні 2 хвилини-4000 метри.Яка середня

швидкість на всьому шляху пж помогите даю 10 балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Миша.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

t₁ = 130 с

S₁ = 6000 м

t₂ = 120 с

S₂ = 4000 м

___________

Vcp - ?

Vcp = (S₁ + S₂) / (t₁ + t₂)

Vcp = (6000 + 4000) / (130 + 120) =10 000 / 250 = 40 м/с