Фокусна відстань розсіювальної лінзи дорівнює 40 см. Знайдіть оптичну силу лінзи? срочно


Ответы на вопрос

Отвечает Данильчик Вася.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

F = 40 см = 0,40 м

______________

D - ?

D = 1 / F

D = 1 / 0,40 = + 2,5 дптр