Фургон масою 3 т їхав зі швидкістю 54 км/год. Після завантаження його маса збільшилася на 1 т. З

якою швидкістю повинен повертатися фургон, щоб його імпульс залишився без зміни? 

Ответы на вопрос

Отвечает Болонев Артем.

Ответ:

v2=11.5 м/c

Объяснение:

Дано:                             p=3000*15=45000 кг*м/с

m1=3000 кг                  p=m2*v2

v1=15 м/с                       v2=p/m2=45000/4000=11.25 м/c

m2=4000 кг

v2-?