Хлопець 3 км пройшов за 0,5 год, а потім ще 1800 м пробіг за 10 хв. Яка середня швидкість хлопця на

всьому Шляху?СРОЧНО!!!!ДАМ 50 БАЛОВ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ивлева Юлия.

Ответ:

Vсер= 7.2 км/год

Объяснение:

Vсер=S/t=(3+1.8)/(0.5+10/60)= 7.2 км/год