2. Автомобіль дві години рухався з швидкістю 15 м/с, а потім проїхав ще 72 км з швидкістю 20 м/с.

Яка середня швидкість руху автомобіля на всьому шляху?​

Ответы на вопрос

Отвечает Семеняга Илья.

Ответ:

Vср=60км/год

Объяснение:

ПЕреведемо 15м/с=54км/год,  20м/с=72км/год.

Vср=(V1+V2)/(t1+t2)=(2*54+72)/(2год+1год)=60км/год