Коли температура в складському приміщенні дорівнює -13С тиск системного повітря в балоні становить

5,2МПа визначте за якої температури виникне небезпека вибуху балона, якщо він витримує тиск газу до6,4 Мпа

Ответы на вопрос

Отвечает Суркова Вероника.

Ответ: 47°С

Объяснение:

Дано:

t1=-13°C=260К

Р1=5,2МПа

Р2=6,4МПа

=============

t2-?

При изохорном процессе:

Р1/Т1=Р2/Т2=const

Отсюда Т2=Р2*Т1/Р1=6,4*260/5,2=320К

t2=Т2-273=320-273=47°С