1. На цоколі електричної лампи написано 3,5 В; 0,28 A. Що це означає? Знайдіть опір спіралі лампи.

2. Знайти напругу на провіднику з опором R = 10 Ом, якщо за час t = 5 хв протікає заряд q = 120Кл

Ответы на вопрос

Отвечает Куранова Тома.

Объяснение:

1. 3,5 В - напряжение, на концах спирали лампочки;

0,28 А - сила тока, на которую рассчитана лампочка.

Дано

U=3,5 B

I=0,28 A

Найти

R=?

Решение

R = U ÷ I

R = 3,5 ÷ 0,28 = 12,5 Ом.

Ответ: 12,5 Ом.

2. Дано

R = 10 Ом

t = 5 мин = 300с

q = 120 Кл

Найти

U=?

Решение

U = R×I

I=q÷t

U = R × (q÷t)

U = 10 × (120÷300) = 10 × 0,4 = 4 B

Ответ: 4 В.