З яким прискоренням рухається автомобіль що рушає з місця,якщо він набирає швидкість руху 15м/с за

30 с.?

Ответы на вопрос

Отвечает Федорова Кристина.

Дано:

υ0=0

υ=15 м/с

t=30 с

α-?

Розв'язання:

α=υ-υ0/t=15-0/30=0,5 м/с2

Відповідь:α=0,5 м/с.