М’яч кинули з поверхні землі вертикально вгору з початковою швидкістю 20 м/с. Визначте: швидкість

руху та переміщення м’яча через 2 с після початку руху. g=10 м/с2​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Екатерина.

Ответ:

h = v0 - gt; h = 20•2-10•2/2 = 20 м

v = v0 - gt; v = 20-10•2 = 0 м/с