М’яч кинули з поверхні землі вертикально вгору з початковою швидкістю 20 м/с. Визначте: швидкість

руху та переміщення м’яча через 2 с після початку руху. g=10 м/с2.

Ответы на вопрос

Отвечает Палкин Иван.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Vo=20м/с

t=2c

g=10Н/кг

----------------

V-?; h-?

V=Vo-gt=20-10*2=0м/с

h=Vot-gt²/2=20*2-10*2²/2=20м