М'яч кинули з поверхні землі вертикально вгору з початко- вою швидкістю 20 м/с. Визначте: а)

швидкість руху та пере- міщення м'яча через 3 с після початку руху; б) час підйому та максимальну висоту підйому м'яча. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Санкевич Павел.

Ответ:

H = v ^ 2 / 2g = 400/20 = 20

Вниз зі швидкістю 10 м/с