Два резистори опором 5 ом і 7 ом з'єднані послідовно. Обчисли всі величини, якщо сила струму 5 А.

ДАЮ 30 БАЛІВ!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кутявина Аня.

Ответ: 12 Ом; 60В; 25В; 35В

Объяснение:

Дано:

R1=5 Ом

R2=7 Ом

I=5А

------------

R-?; U-?; U1-?;U2-?

R1=R1+r2=5+7=12 Ом

U=IR=5*12=60В

U1=IR1=5*5=25В

U2=IR2=5*7=35В