Знайти довжину мідного дроту, якщо поперечний переріз має площину 1,7м та опір 2 Ом. Питомий опір

міді дорівнює 0,017 Ом /м.​

Ответы на вопрос

Отвечает DELETED.

Відповідь:

200м

Пояснення:

l=R*S/p = 2*1.7/0.017=200м