Помогите, умоляю! Визначте масу мідного дроту, довжина якого дорівнює 2 км, а опір 8,5 Ом. Густина

міді 8900 кг/м3, питомий опір міді 0,017 Ом*мм2/м.

Ответы на вопрос

Отвечает Баскаков Владислав.
L=2 км =2000 м, R= 8,5 Ом, ρ= 8900 кг/м3, ρе = 0,017 Ом*мм^2/м=1,7*10^-8 Ом*м. m-?
Розв'язування.
Щоб знайти масу треба знати об'єм m=ρ*V, V=S*L.
Площу перерізу знайдемо з опору R=ρеL/S, S=
ρеL/R,
S=0,017*2000/8,5=4 мм^2= 0,000004 м^2,
тоді V=
0,000004*2000=0,008 м^3
m=ρ*
V = 8900*0,008= 71,2 кг.