Тіло масою 5 кг рухається згідно рівняння x= 3-5t +2t² визначити силу що діє на тіло​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозов Кирилл.

Ответ:

20 H

Объяснение:

m=5 кг  

Из уравнения  x= 3-5*t +2*t² ускорение a=4 м/с²  (а/2=2)  

Общий вид x=xo-vo*t+(a/2)*t²  

F=?

===

F=m*a=5*4=20 H

===================