Пожалуйста помогите очень нужно 1)Визначити період коливань контуру який складається з плоского

повітряного конденсатора, площа пластини якого S = 0.25 м2, а відстань між пластинами d = 0,5 см, та котушки з індуктивністю L = 3 мГн

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Федор.

Ответ:

7 мкс

Объяснение:

S=0.25 м²     d=5*10⁻³ м    L=3*10⁻³ Гн    εo=8.85*10⁻¹² Ф/м     T=?

===

C=εo*S/d=8.85*10⁻¹²*0.25/(5*10⁻³)=0.44*10⁻⁹ Ф

T=2*π*√(L*C)=2*3.14*√(3*10⁻³*0.44*10⁻⁹)=7.2*10⁻⁶ c

=====================================