Розв'яжи задачу За 2 год Мишко розв'язав стільки ж прикладів, скільки Марійка - за 1,5 год.

Марійка за годину розв'язувала на 4 приклади більше, ніжМишко. Скільки прикладів за годину розв'язувала Марійка?​

Ответы на вопрос

Отвечает Τретьяков Артем.

Ответ:

16 примеров

Пошаговое объяснение:

Миша за 1 час = х примеров

Марина за 1 час = х + 4 примера

2 * х = 1,5 * (х + 4)

2х = 1,5х + 6

2х - 1,5х = 6

0,5х = 6

х = 6 : 0,5

х = 12

Миша за 1 час = (х) = 12 примеров

Марина за 1 час = (х + 4) = 12 + 4 = 16 примеров

Проверка:

2 * 12 = 1,5 * 16

24 = 24