Олеся розв'язувала приклади. Протягом 4 днів вона розв'язувала по 16 прикладів, а наступні 3 дні-

по 12. Скільки прикладів розв'язала Олеся за тиждень?

Ответы на вопрос

Отвечает Громский Глеб.
16*4=64
12*3=36
64+36=100 примеров за неделю