На заправній станції запас бензину становив 850 л. За перший день використали 20% усього бензину, а

за другий день - 35% решти. Скільки бензину використали за другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Влада.

Ответ:

110,5

Пошаговое объяснение:

850=100%

X=20%

X=850*20/100=85*2=170( 1 день)

170=100%

Y=35%

Y=170*35/100=17*35/10=59,5

170-59,5=110,5