Допоможіть будь ласка!!!!! СРОЧНО!!!! На заправні станції підприємства запас бензину становить

850 л . За перший день використали 20% усього бензину . а за другий - 35 % решти . Сільки бензину використали за другий день?

Ответы на вопрос

Отвечает Возная Дарья.

Ответ:

110,5

Пошаговое объяснение:

850=100%

X=20%

X=850*20/100=85*2=170( 1 день)

170=100%

Y=35%

Y=170*35/100=17*35/10=59,5

170-59,5=110,5

Отвечает Прибылова Людмила.

Ответ:

2,85л використали за 2 день

Пошаговое объяснение:

1.850 / 20% = 5л    2.845 / 35% = 2,85714285714л