Два провідники опором 3 Ом і 5 Ом ввімкнені в коло послідовно. Яка кількість теплоти виділиться в

кожномурезисторі за 2 хв, якщо напруга на першому 15 В?Дано:

Ответы на вопрос

Отвечает Лысов Алексей.

Ответ:

I=U2/R2=15/3=5 A

Q1=I^2*R1*t=5^2*3*2*60=9000 Дж

Q2=I^2*R2*t=5^2*5*2*60=15000 Дж

Объяснение: