Два резистори опором 6 і 10 Ом ввімкнені в коло послідовно. Яка кількість теплоти виділиться в

кожному резисторі за 2 хв, якщо напруга на другому дорівнює 20 В?

Ответы на вопрос

Отвечает Duysenbaev Islam.
I=U2/R2=20/10=2 A
Q1=I^2*R1*t=2^2*6*2*60=2880 Дж
Q2=2^2*R2*t=2^2*10*2*60=4800 Дж