5. Маса ліфту з людьми становить 1,4 т. Яка його вага? Підскажіть ,тут одна відповідь чи дві


Ответы на вопрос

Отвечает Передняк Анна.

Ответ:

14 кH

Объяснение:

1,4 т = 1400 кг

P = m * g

P = 1400 * 10 = 14000 H  = 14 кH