СРОЧНО, ДАЮ 30 БАЛІВ, ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!! Визначте Архімедову силу, що дія на сталеву кулю,

якщо її об'єм 400 см³ й вона занурена в гас А) 55 Н; Б) 4 Н; В) 2 НГ) 3, 2 Н

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Алина.

Відповідь:

Г

Пояснення:

400 см3 = 0,0004 м3

Fa = pgV = 800 * 10 * 0,0004 = 3,2 (H)