Сталева куля об'ємом 400 см3 занурена в гас. Визначте архімедову силу,що діє на кулю .


Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Відповідь:400 см3 = 0,0004 м3

Fa = pgV = 800 * 10 * 0,0004 = 3,2 (H)

Пояснення: