8. В однорідному магнітному полі індукцією 40 мТл на прямолінійний провідник довжиною 60 см діє

сила Ампера 60 мН. Визначте який струм протікає по провіднику, якщо він розташований під кутом 30° до ліній магнітної індукції, а також знайдіть роботу, яку було виконано при переміщенні провідника на 0,025 м у напрямку дії сили Ампера.

Ответы на вопрос

Отвечает Сорока Діма.

Ответ: 5А; 1,5*10⁻³Дж

Объяснение:

Дано:

B=40мТл=0,04Тл

F=60мН=0,06Н

l=60см=0,6м

α=30°

S=0,025м

------------

I-?; А-?

F=I*B*l*sinα

I=F/(B*l*sinα)=0,06/(0,04*0,6*0,5)=5А

А=FS=0,06*0,025=1,5*10⁻³Дж