7. Знайдіть масу мідного стрижня діаметром 2 см та довжиною 1,2 м.​


Ответы на вопрос

Отвечает Бабаева Севда.

Ответ:

маса мідного стрижня діаметром 2 см та довжиною 1,2 м дорівнює близько 3,38 кг.

Объяснение:

Маса мідного стрижня залежить від його об'єму та щільності матеріалу.

Об'єм циліндра можна обчислити за формулою: V = πr²h, де r - радіус циліндра, h - його висота.

В даному випадку, діаметр стрижня дорівнює 2 см, що означає, що його радіус дорівнює 1 см або 0,01 м. Висота стрижня дорівнює 1,2 м.

Тому об'єм стрижня V = π × (0,01 м)² × 1,2 м ≈ 3,77 × 10⁻⁴ м³.

Щільність міді становить близько 8,96 г/см³, тому маса мідного стрижня:

m = V × ρ = 3,77 × 10⁻⁴ м³ × 8,96 г/см³ ≈ 3,38 кг.

Отже, маса мідного стрижня діаметром 2 см та довжиною 1,2 м дорівнює близько 3,38 кг.